FRIOS<sup>®</sup> – stabilizacja kości

Membrany FRIOS® BoneShields i piny do membran: aby utrzymać kość na swoim miejscu.

Osadzenie, dopasowane i pozostanie na właściwym miejscu — stabilizacja wiórów kostnych i materiałów kościozastępczych ma podstawowe znaczenie dla skutecznej augmentacji. Do tego służą membrany FRIOS BoneShields . Ultracienkie, perforowane laserowo, wykonane z czystego tytanu membrany można odpowiednio kształtować. Zapewniają one odpowiednią stabilizację materiału kostnego w celu zapewnienia oparcia nowo ukształtowanej kości i szybkiej regeneracji (sterowana regeneracja kości). Perforacja zapewnia dobre natlenowanie i umożliwia swobodną migrację komórek odpornościowych.

Stomatolog może wybrać membranę FRIOS BoneShield odpowiednią w danym przypadku. Wszystkie membrany BoneShields cechuje wysoka wytrzymałość mechaniczna i odkształceniowa, co daje im przewagę nad innymi membranami.FRIOS FixationSet

FRIOS FixationSet

Zestaw FRIOS FixationSet, który zawiera wszystkie potrzebne narzędzia, jest idealny do mocowania membran. Zawiera narzędzia do nawiercania i pozycjonowania, a także do szybkiej i precyzyjnej stabilizacji pinów (zawartych w zestawie) mocujących wchłanialne i niewchłanialne membrany. W efekcie osadzone membrany tworzą dobre warunki do formowania nowej kości i komórek, dzięki zapewnieniu dopływu krwi.

Piny do membran FRIOS

Piny do membran FRIOS

Piny do membran FRIOS są wykonane ze stopu tytanowego i sterylizowane promieniami gamma. Zapewnia to ich pełną biokompatybilność i sprawia, że są odpowiednie dla wszystkich pacjentów. Możliwość uniwersalnego stosowania i niskie koszty — niezużyte piny do membran można po prostu przechowywać w opakowaniu — oraz znakomite utrzymanie sprawiają, że jest to najlepsze mocowanie membran na świecie.

Przyłącz się do dyskusji


Śledź DENTSPLY Implants w mediach społecznościowych

      Youtube
 
049