Jednostka chirurgiczna i narzędzia

Podobnie jak w przypadku wszystkich produktów firmy DENTSPLY Implants, narzędzia FRIOS powstały w bliskiej współpracy ze stomatologami. Jak zawsze, celem naszej pracy jest przygotowanie produktów prostych i łatwych w użyciu: chcemy umożliwić precyzyjną, skuteczną i szybką pracę za każdym razem.

Unit FRIOS S/i: przeszczepy i zakładanie implantu za pomocą jednego unitu

FRIOS SchlauchProsty, skuteczny i przejrzysty system pracy to najlepszy opis unitu FRIOS S/i. Nie trzeba oczywiście dodawać, że unit spełnia najwyższe standardy jakościowe i technologiczne, a także jest zgodny ze wszystkimi dyrektywami mającymi zastosowanie. To znakomite narzędzie do precyzyjnego kształtowania kości przy użyciu piły FRIOS MicroSaw.

Przejrzyste programy sekwencyjne precyzyjnie zaprojektowane pod kątem wymagań chirurgii implantologicznej. Unit jest wstępnie wyposażony w cztery programy, do których dostęp uzyskuje się łatwo i szybko za pomocą pedału sterowania lub bezpośrednio na urządzeniu. Funkcją gwintowania można sterować bezpośrednio za pomocą przycisku piątego programu, bez konieczności zmiany kątnicy. Także pojedyncze osoby mogą pracować z unitem FRIOS S/i. Wszystkie programy można modyfikować zgodnie z potrzebami; ostatnie wybrane ustawienie jest automatycznie zapisywane.

FRIOS S/i UnitKompaktowy, bezobsługowy silnik chirurgiczny i zestaw kątnic zapewnia wygodną obsługę i znakomitą pracę w każdej sytuacji chirurgicznej. Duży wyświetlacz o wysokim kontraście, na którym widać wszystkie dane ważne podczas zabiegu (na przykład ustawienie szybkości i momentu obrotowego) jest dobrze widoczny. Aby ułatwić zachowanie higieny, silnik chirurgiczny, przewody zasilania, statyw i uchwyt prostnicy można sterylizować w temp. 135 stopni Celsjusza.

Unit FRIOS S/i reaguje na nacisk stopy:
Wszystkie funkcje, od przełącznika programów przez ustawianie obrotów w prawo/lewo do włączania pompy chłodzącej o trzech szybkościach, można obsługiwać za pomocą ergonomicznego pedału. Uwolnij ręce i zajmij się tym co najważniejsze: swoimi pacjentami!

Deklaracja producenta w zakresie zgodności elektromagnetycznej (EMC)

Zobacz nad czym pracujemy oraz opublikowane rezultaty naszych badań klinicznych.
 
Sprawdź nasze najnowsze informacje, pliki, obrazy oraz skontaktuj się z rzecznikiem prasowym.
 
049