Opcje protetyczne ANKYLOS<sup>®</sup>

Protetyka

Stożek samoblokujący — dwa w jednym

System ANKYLOS® ma wszystko: Dopasowane i samo klinujące się połączenia stożkowe TissueCare Connection są wynikiem zastosowania zasad inżynieryjnych. Przekształca to implant i łącznik w jeden stabilny i niepodatny na rotację moduł, który wykazuje maksymalną stabilizację mechaniczną bez mikroruchów. Wynikiem jest niemal całkowity brak resorpcji i długoterminowa stabilność tkanki. Po umocowaniu protetyki system działa jak jednoelementowy implant. W przeciwieństwie jednak do systemu jednoelementowego, nie dochodzi do utraty elastyczności. Wystarczy wybrać najlepiej pasujący w konkretnym przypadku łącznik (z indeksem lub bez), a potem w razie potrzeby wprowadzić zmiany.

Możliwości protetyczne — wszechstronne rozwiązania

Każdy przypadek wymaga indywidualnego podejścia. Niezależnie od tego, czy chodzi o jeden czy kilka implantów, elementy opracowane w gabinecie lub w laboratorium, gojenie przezdziąsłowe lub zamknięte: dzięki rozwiązaniom protetycznym ANKYLOS Regular C/X, Balance C/, SynCone C/ i Standard C/ możesz samodzielnie podjąć decyzję. Zależnie od wskazań wystarczy w procesie planowania wybrać odpowiednie rozwiązanie i spełnić oczekiwania pacjenta. Bez względu na to, czy potrzebne jest uzupełnienie z tlenku cyrkonu dla uzyskania doskonałej estetyki, z tytanu dla doskonałej funkcjonalności czy też ekonomiczna, standardowa odbudowa, zawsze znajdziesz odpowiednie rozwiązanie wśród produktów protetycznych ANKYLOS.

Estetyczny rezultat w każdym z wyborów

System ANKYLOS sprawia, że planowanie protetyczne jest niezależne od implantu, co ułatwia pracę, ponieważ każdy łącznik pasuje do każdego implantu. Połączenie TissueCare Connection jest identyczne w przypadku wszystkich średnic i długości implantów. Oznacza to, że każdy łącznik można zastosować z implantem dowolnej średnicy. Zmniejsza to liczbę potrzebnych elementów protetycznych i zwiększa szanse osiągnięcia optymalnego wyniku estetycznego. Można wybrać projekt łącznika idealny dla danego pacjenta. Opcja indeksowania ułatwia pozycjonowanie podczas zakładania łączników, jeśli upraszcza to postępowanie protetyczne.

ANKYLOS logotype web
049