ANKYLOS®

TissueCare - rzeczywista ochrona tkanek. Oznacza długoterminową stabilizację tkanek twardych i miękkich, trwałe efekty estetyczne i pewność, że pacjenci będą uśmiechać się przez wiele lat, nie musząc się martwić o widoczny brzeg korony.

 

Przegląd

ANKYLOS TissueCare Concept – wysoki odsetek udanych zabiegów w perspektywie długoterminowej

Solidność, stabilność i niezawodność od ponad 25 lat: Dzięki przewidywalności, naturalnej estetyce i znakomitej mechanicznej stabilności, system ANKYLOS C/X stanowi rozwiązanie dla wszystkich sytuacji klinicznych. Stożkowe połączenie zaprojektowano w celu uzyskania wstępnej i długoterminowej stabilności tkanek. Nadzwyczaj precyzyjne połączenie TissueCare Connection niemal eliminuje mikroruchy i jest prawie całkowicie odporne na kolonizację bakteryjną. Jest także dopasowane i nie powoduje tarcia, przez co zapobiega resorpcji kości oraz zapewnia stabilność i zdrowie tkanki twardej i miękkiej.

Nowe perspektywy — przewidywalna stabilność tkanek

Stabilne, przewidywalne wyniki dla stomatologa i pacjentów? Oferta DENTSPLY Implants ANKYLOS C/X: W wyjątkowym stożkowym połączeniu TissueCare Connection przesunięto połączenie między implantem i łącznikiem w kierunku do środka implantu, dzięki czemu uzyskano dużą stabilność mechaniczną i wyeliminowano zagrożenie kolonizacją bakteryjną. Rozwiązanie to zapewnia także więcej miejsca na krawędzi implantu dla otaczającej tkanki miękkiej. Połączenie pozycji poniżej grzbietu wyrostka i mikrostruktury implantu, umożliwia narastanie komórek kostnych aż do łącznika i zapewnienia dodatkowe wsparcie dla znajdującej się nad kością tkanki miękkiej. Idealne warunki do osiągania trwałej estetyki biało-czerwonej.

ANKYLOS – swoboda wyboru odpowiedniego łącznika po zabiegu chirurgicznym

Łatwość stosowania przy maksymalnej funkcjonalności i znakomitych wynikach estetycznych? Nowy system zakładania implantów ANKYLOS C/X pozwala na precyzyjne pozycjonowanie implantów dzięki widokowi krawędzi implantu, nawet przy osadzaniu poniżej grzbietu wyrostka. Kształt progresywnego gwintu ułatwia wkręcanie implantów w prawidłowym położeniu i zwiększa retencję tkanki. Samoklinujące się połączenie stożkowe TissueCare Connection sprawia, że chirurgia i protetyka stają się niezależne od siebie. Dzięki temu, że wszystkie elementy protetyczne mają taką samą średnicę, każdy łącznik można dopasować do każdego implantu — teraz z opcją indeksowania. To wszystko w celu osiągnięcia jak najlepszych wyników długoterminowych i ekonomicznego leczenia w połączeniu z ograniczonymi wymaganiami magazynowymi.

ANKYLOS logotype web
049