Nadbudowy implantów dentystycznych ATLANTIS™ ISUS

ATLANTIS ISUS core image_01System ATLANTIS ISUS oferuje pełną gamę nadbudów implantów dentystycznych do stałych i ruchomych protez zębowych opartych na implantach i protez na elementach precyzyjnych. W odróżnieniu od nadbudów odlewanych, produkty ATLANTIS ISUS są frezowane z bloków tytanu lub stopu chromo-kobaltowego, co eliminuje występowanie porowatości materiału.

Do produkcji nadbudów ATLANTIS ISUS wykorzystywane są najnowsze osiągnięcia technologii CAD/CAM oraz technologie komputerowe używane w przemyśle i medycynie.

Nadbudowy implantów dentystycznych ATLANTIS ISUS mają następujące zalety:
Precyzyjne dopasowanie bez naprężeń, zgodność z najważniejszymi systemami implantologicznymi, duża elastyczność w zakresie zastosowań terapeutycznych i konstrukcji, łatwość i efektywność zamówień online.

Learn more about ATLANTIS ISUS patient-specific suprastructures beyond CAD/CAM (pdf)

Rozwiązania do ruchomych protez overdenture

ATLANTIS ISUS 2in1

Ruchoma konstrukcja hybrydowa na indywidualnej przykręcanej belce ATLANTIS ISUS

Oferuje pierwotne i wtórne nadbudowy do ruchomych rozwiązań typu overdenture. Pierwotna nadbudowa jest mocowana na stałe do implantów, natomiast wtórna łączy się z pierwotną za pomocą tarcia i dodatkowych elementów retencyjnych. Nadbudowa wtórna może mieć charakter hybrydy lub mostu i być wykończona za pomocą prefabrykowanych zębów lub akrylu.

System ATLANTIS ISUS 2in1 jest dostępny tylko w wersji tytanowej.
System ATLANTIS ISUS 2in1 nie jest dostępny w Ameryce Północnej.

Belka ATLANTIS ISUS

Belka ATLANTIS ISUS, nadbudowa dla ruchomej protezy overdenture

Stanowi nadbudowę dla ruchomych protez overdenture. Belki mogą zostać zaprojektowane idealnie do profilu dziąsłowego. Ponadto belki mogą mieć różne zestawy zaczepów. W zależności od wymagań, dostępne są zarówno belki standardowe, jak i indywidualne.

Pobierz tabelę zgodności produktów ATLANTIS ISUS — zaczepy i profile belek (plik PDF)

ATLANTIS logo webb
049